ĶIRBIS VĒRTĪGS PRODUKTS SUNIM

Tāpat kā cilvēkiem arī mājdzīvniekiem nepieciešami vitamīni un dažādi mikroelementi, kuri tiek uzņemti ar barību. Šodien zinātnieki zina, ka vissvarīgākā loma novecošanas procesā ir antioksidantiem – vielām, kuras spēj iznīcināt brīvos radikāļus un novērst to radīto kaitējumu organismā. Īsts čempions dabisko antioksidantu sarakstā ir beta-karotīns.

Kāpēc ĶIRBIS?
ĶIRBIS ir uzturvielu pārpilns dārzenis, un tā vērtīgākā sastāvdaļa, kas piešķir ķirbim to oranžo krāsu, ir beta – karotīns. Vēl ķirbis satur flavonoīdus, kas kavē parasto šūnu reģenerāciju par audzēju šūnām un audzēju attīstīšanos, kā arī palēnina novecošanas procesu. Galvenā ķirbja unikālā iezīme –tas satur “A” un reto vitamīnu “T”, kas novērš taukaudu veidošanos vecākiem dzīvniekiem. Ķirbī esošie pektīni aktīvi palīdz atbrīvot organismu no toksīniem. Kalcijs un fluorīds stiprina zobus un kaulus. Varš, dzelzs un cinks normalizē asinsrades procesu. Ķirbja lietošana uzturā – novērš diabēta risku, tiek aizsargāta kardiovaskulārā sistēmā, regulēta zarnu trakta motorika, kā arī piemīt pretiekaisuma un antiparazitārs efekts.
Jautājums: Kā pieradināt suni pie ķirbja lietošanas ikdienas uzturā, ja šis mājdzīvnieks pieradis ēst gaļu?
Atbilde: Risinājums ir! “FARMINA” Natural & Delicious ķirbja formula suņiem.
Itālijas sausās kaķu un suņu barības ražotājs “FARMINA” ir radījis jaunu sausās barības līniju – “PUMPKIN”. “Farmina” barības sastāvs ietver sevī dzīvnieku un augu dabīgās sastāvdaļas, kuras gaļēdājs uzņem savvaļā. Šādu mājdzīvnieku barošanu sauc par bioloģisko diētu:

  • zems glikēmiskais indekss;
  • samazināts ogļhidrātu daudzums;
  • galvenā izejviela – svaiga gaļa ar augstu proteīna saturu;
  • sabalansēts vitamīnu un minerālvielu daudzums;
  • viegli asimilējami tauki;
  • izslēgta modificētu graudu izmantošana;
  • izslēgti kompleksie graudaugi vai samazināts pirmatnējo formas graudu daudzums.


N&D Pumpkin sausajā suņu barībā ir samazināts proteīna un tauku daudzums (60% gaļa, 40% augļi un dārzeņi, 0% graudaugi, proteīns vidēji 35%). Tieši šī iemesla dēļ barība ir piemērota suņiem ar gremošanas traucējumiem un jūtīgu kuņģa-zarnu traktu. Aizstājot graudu saturošo barību ar bezgraudu, ir jāievēro vismaz 7dienu ilgs pārejas periods, lai nerastos gremošanas traucējumi.